Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

lek. Natalia Wośko

2Q9A1540

Psychiatra

I Klinika Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji SPSK nr 1 w Lublinie – Młodszy asystent. Absolwentka II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pracuję z pacjentami w warunkach szpitalnych i poradnianych.
Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w placówkach psychiatrycznych m.in. Oddział Leczenia Nerwic i Terapii Zaburzeń Osobowości, Oddziały Dzienne Psychiatryczne, Poradnie Zdrowia Psychicznego, Opieka Środowiskowa.

Moje zainteresowania zawodowe obejmują zaburzenia afektywne, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia osobowości i zachowania, wczesne psychozy, zaburzenia snu, ADHD, seksuologię. Uważam, że edukacja i zaangażowanie samego Pacjenta w podejmowanie decyzji terapeutycznych jest kluczem do efektywnej i długotrwałej poprawy stanu psychicznego. Jestem zwolenniczką bliskiej współpracy lekarza z psychoterapeutą, a w uzasadnionych sytuacjach proponuję wsparcie farmakoterapii procesem psychoterapeutycznym.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach naukowych stale podnosząc swoje kwalifikacje.

diagnostyka

Diagnostyka psychiatryczna:

Każda wizyta pierwszorazowa związana jest z pełnym procesem diagnostyki psychiatrycznej, która może obejmować jedną lub więcej wizyt. O procesie diagnostycznym decyduje specjalista w odniesieniu do indywidualnego przypadku pacjenta.

Rejestracja na konsultację psychiatryczną nie jest jednoznaczna z rozpoczęciem farmakoterapii. Pacjent może być kierowany przez specjalistę  na dodatkowe badania.

 

Postępowanie diagnostyczne w przypadku ADHD:

Obejmuje:

  • konsultację psychiatryczną – jedna lub dwie wizyty,
  • konsultację psychologiczną (nie jest realizowana w Ośrodku Terpa).

Na pierwszą konsultację psychiatryczną pacjent powinien zabrać (jeśli posiada) zaświadczenie od psychologa. W innym przypadku pacjent jest kierowany na konsultację z psychologiem po pierwszej konsultacji psychiatrycznej.

Natalia Wośko – ZnanyLekarz.pl

Terminy wizyt:

Środa 16.00 – 19.00

Koszt wizyty:

Pierwsza konsultacja – 220 zł

(45 min)

Kolejna konsultacja – 180 zł

(20 min)

Rejestracja wizyt:

501 018 138 

  • Od 2020 – Szkolenie Specjalizacyjne w I Klinice Psychiatrii w Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie.
  • 2018 – 2019 – Staż podyplomowy w Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie.
  • 2012 – 2018 – Studia na II Wydziale Lekarskim z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.