Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Magdalena Małaj

mgr Magdalena Małaj (2)

Psycholog dziecięcy 

Absolwentka psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim o specjalności psychologia kliniczna i osobowości. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego, a także liczne kursy i szkolenia, pogłębiające moją wiedzę.

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami. Zdobywałam je pracując w przedszkolu oraz w fundacji dla osób z diagnozą autyzmu, gdzie prowadziłam zajęcia indywidualne i grupowe, a także konsultacje dla rodziców.

Obszar pomocy psychologicznej:
• radzenie sobie z emocjami
• radzenie sobie ze stresem
• kłopoty wychowawcze i rodzinne
• trudności w relacjach społecznych
• trudności adaptacyjne
• obniżona samoocena

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?


Drogi Rodzicu! Na początek naszej współpracy, przekażę Ci kilka wskazówek i informacji, które pomogą Ci przygotować się pierwszej wizyty u psychologa dziecięcego:1. Na pierwszą wizytę przyjdź sam lub z drugim rodzicem, bez dziecka. Chcę jak najlepiej poznać poznać sytuację Twoją – jako rodzica oraz Twojego dziecka, od którego Ty jesteś ekspertem. Dlatego, aby zachować swobodę oraz dać nam czas na rozmowę, dziecko zaproszę dopiero na drugą wizytę.


2. Przed pierwszym spotkaniem przygotuj proszę dokumentację dziecka (jeżeli taką posiadasz). Mogą to być zaświadczenia/ opinie/ orzeczenia/ wyniki badań dziecka.


3. Jeżeli chcesz omówić konkretne zachowanie swojego dziecka, zachęcam Cię do przygotowania filmiku, który pomoże mi lepiej zrozumieć z czym Twoje dziecko się zmaga.


4. Dla przygotowania Twojego dziecka do wizyty, możesz mu pokazać zdjęcia mojego gabinetu oraz moje, opowiedzieć o swoich wrażeniach ze spotkania. Pamiętaj, aby być z dzieckiem szczerym – nie ukrywać, gdzie idziecie. Jednocześnie jako powód wizyty możesz podać chęć lepszego radzenia sobie Waszej rodziny lub Twoją potrzebę konsultacji.


5. Na koniec chciałabym Cię zapewnić o tajemnicy zawodowej i zasadzie poufności, która obowiązuje mnie jako psychologa. Oznacza to, że wszelkie informacje dotyczące Twojego dziecka i Waszej rodziny są przechowywane bezpiecznie, a wszystko, co dzieje się w gabinecie jest objęte tajemnicą.


Do zobaczenia w gabinecie.

 

Magdalena Małaj – ZnanyLekarz.pl

Terminy wizyt:

Wtorek: 14.00 – 18.00

Piątek: 14.00 – 18.00

Koszt wizyty:

Konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży – 150 zł

Konsultacja rodzinna – 150 zł

Kontynuacja terapii – 140 zł

Psychoedukacja rodzinna – 150 zł

Terapia ręki – 150 zł

Zaświadczenie + opinia psychologa* – 300 zł

 

*Opinia wystawiana jest na prośbę pacjenta. Wystawienie opinii jest możliwe po min. 3 konsultacjach.

Konsultacje odbywają się stacjonarnie i online.

Rejestracja wizyt:

501 018 138 

Wykształcenie:

2022 – 2023 Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów – studia podyplomowe

2017 – 2022 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Psychologia (specjalność wspierania jakości życia, moduł psychologia kliniczna i osobowości) – studia stacjonarne jednolite magisterskie

Doświadczenie:

  • Przedszkole nr 7 w Lublinie – psycholog
  • Fundacja ALPHA w Lublinie – psycholog stażysta

Szkolenia, kursy i inne:

  • Trener treningu umiejętności społecznych TUS I i II stopnia.
  • Uprawniania do prowadzenia zajęć metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.
  • Dokumentowanie oraz ocena efektywności pomocy psychologiczno-pedagogicznej udzielanej dzieciom/uczniom w przedszkolu, szkole, placówce oświatowej.
  • Formy udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom i uczniom ze zróżnicowanymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi w szkole/placówce.
  • Komunikacja alternatywna i wspomagająca w terapii osób z ASD.
  • Zachowania trudne u dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD) – metody pracy terapeutycznej.
  • Członkini zespołu „PoMOC MŁODYCH” – udzielanie wsparcia rówieśniczego i pełnienie dyżurów pomocowych (Skype, Facebook, mail) w trakcie pandemii.
  • Uprawnienia diagnostyczne Skala Inteligencji Stanford-Binet 5.Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.