Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gabinet kardiologiczny – Lublin

kardiolog lublin

Kardiolog to specjalista zajmujący się rozpoznawaniem oraz leczeniem chorób i wad układu sercowo-naczyniowego. Zapadalność na choroby układu krążenia wzrasta od początku XX wieku, co czyni kardiologię dziedziną medycyny, która prężnie się rozwija. Obawy o swój stan zdrowia sprawiają, że u wielu pacjentów pojawia się lęk, stres i poczucie strachu. Nasi specjaliści dbają o to, aby każdy pacjent otrzymał rzetelną diagnozę, ale i wsparcie emocjonalne.

Kiedy potrzebny jest kardiolog?

Kiedy powinniśmy udać się do specjalisty od schorzeń układu krążenia? Każdy, niepokojący nas objaw wymaga konsultacji kardiologicznej. Szybkie wykrycie choroby może uchronić nas przed poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Objawem, którego nigdy nie należy ignorować, jest nawracający ból w klatce piersiowej, duszność, omdlenia, zmęczenie czy zawroty głowy, które mogą świadczyć o wystąpieniu choroby. Do lekarza należy zgłosić się również w przypadku występowania obrzęków lub odczuwalnych zmian w rytmie serca

Dr Patryk Manowski posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób, takich jak:

▪ nadciśnienie tętnicze,

▪ miażdżyca,

▪ schorzenia zakrzepowo-zatorowe,

▪ zaburzenia rytmu serca.

Posiadają niezbędne kwalifikacje do diagnozowania i badania wrodzonych oraz nabytych wad serca. W Ośrodku Terpa wykonuje szereg kompleksowych usług: echo serca, EKG, konsultacje kardiologiczne.

Kardiolog Lublin - specjalistyczny sprzęt

W trosce o komfort naszych pacjentów, zapewniamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala na szybką i skuteczną diagnostykę. Nasz gabinet jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zaufało nam ponad 27 tysięcy pacjentów, których opinie utwierdzają nas w przekonaniu, że rzetelność i profesjonalizm to podstawy działania każdego gabinetu kardiologicznego. Jeśli szukasz dobrego kardiologa w Lublinie, a także gabinetu, który zapewni Ci poczucie komfortu, Terpa to odpowiednie miejsce.

Patryk Manowski – ZnanyLekarz.pl

Wygodna rejestracja

◾Opinie o naszych specjalistach możesz sprawdzić na:

Patryk Manowski – ZnanyLekarz.pl

Twój dobry kardiolog – Lublin

gabinet kardiologiczny lublin

Gabinet kardiologiczny Lublin

Co wyróżnia nasz gabinet kardiologiczny? | Lublin, Terpa

W Gabinet i Ośrodku Terpa świadczy dla Ciebie profesjonalne usługi już od 2008 roku. Nasi doświadczeni kardiolodzy to specjaliści w leczeniu schorzeń układu krążenia, z którymi coraz częściej borykają się także młode osoby. Problemy tj. nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca, zaburzenia rytmu czy wszelkie wady serca to dziedziny, którymi zajmuje się nasz kardiolog. Zapewniamy skuteczne metody leczenia i holistyczne podejście do każdego pacjenta.

Na zgłaszany problem reagujemy sprawnie, stawiając trafne diagnozy oraz wdrażając nowoczesne i skuteczne metody leczenia. 

W naszym ośrodku przeprowadzamy specjalistyczne badania ultrasonograficzne, w tym USG serca. Najwyższej jakości aparatura pozwala nam na dokładne zbadanie układu sercowo-naczyniowego, aby pomóc Ci szybko wrócić do zdrowia. Sprzęt, którego używamy podczas badań i dalszej diagnostyki, spełnia wszelkie niezbędne normy.

Kardiolog Lublin - cechy dobrego kardiologa

Przed udaniem się do odpowiedniego specjalisty, najczęściej szukamy opinii na jego temat na stronach internetowych. Każdy lekarz powinien posiadać szereg cech, które świadczą o jego wysokich kompetencjach i umiejętnościach pracy z pacjentem. Nasi lekarze to empatyczni i zaangażowani w swoją pracę specjaliści w dziedzinie kardiologii. Indywidualne podejście do pacjenta, zainteresowanie każdym przypadkiem, dogłębna diagnostyka, a także wysoka kultura osobista to aspekty, które powinny stanowić fundament każdego, dobrego kardiologa. W naszym gabinecie w Lublinie dbamy o najwyższa jakość poradnictwa.Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.