Fizjoterapia stanowi integralny element postępowania terapeutycznego pacjentek z przewlekłym bólem uro-genitalnym (wulwodynia, dyspareunia), niewydolnością mięśniowo-powięziową, pacjentek z zespołem bólowym kręgosłupa w okresie ciąży i połogu, a także osób na co dzień borykającymi się z bólami narządu ruchu oraz dysfunkcjami ze strony układu pokarmowego (wzdęcia, zaparcia, zgaga, bóle żołądka, bóle brzucha, itp.)
Reakcje pozabiegowe: po przeprowadzonym leczeniu mogą występować reakcje pozabiegowe, które mogą utrzymywać się przez 48-72 godziny. Najczęstsze reakcje na przeprowadzone leczenie to: bóle i zawroty głowy, nudności (nasilenie dolegliwości bólowych trwa maksymalnie 48 godzin), zaczerwienienie i obrzęk w obrębie leczonego punktu. Możliwość wystąpienia i nasilenia reakcji pozabiegowych terapeuta może stwierdzić na podstawie wywiadu i badania palpacyjnego o czym Pacjent jest informowany.
Holistyczne i spersonalizowane podejście do każdego Pacjenta i jego problemu zapewnia wysoką jakość oraz skuteczność fizjoterapii w Gabinetach i Ośrodku Terpa. Międzynarodowe doświadczenie oraz szereg szkoleń doskonalący gwarantują profesjonalizm i oczekiwane rezultaty.
Absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, wolontariusz w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, animator Sercańskich obozów narciarskich oraz żeglarskich. Współprowadziła zajęcia sportowe dla dzieci z MPDz i przepuklinami oponowo-rdzeniowymi oraz była instruktorem na obozach dla dorosłych z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Niedawno ukończyła także staż zagraniczny w Termach Lamalou Les Bains we Francji. Prywatnie wielbicielka ruchu w każdej postaci.
W Ośrodku Terpa prowadzi: fizjoterapie pacjentek w Programie Recover, Projekt WAŻKA, masaż bańką chińską, Nordic Walking oraz treningi personalne.