Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ZABIEGI I PORADY

Przed umówionym terminem wizyty, prosimy o zapoznanie się ze szczegółami dotyczącymi wykonywanego zabiegu. W przypadku wątpliwości oraz dodatkowych pytań, prosimy o kontakt: 501-018-138.

Niektóre zabiegi wymagają specjalnego przygotowania ze strony pacjenta i określonego postępowania po zabiegu. Lekarz prowadzący o tym uprzedzi.

Badania i zabiegi są opisane w zakładkach, szczegółowe pytania należy kierować do lekarza prowadzącego. Lekarz może przekazać indywidualne zalecenia pacjentce/pacjentowi.

Bardzo ważną sprawą jest uprzedzenie lekarza o przyjmowanych lekach, nawet tych na pozór nieznaczących (np. aspiryna), oraz o współistniejących chorobach (szczególnie o: wadach serca, zaburzeniach krzepnięcia, rozruszniku serca i chorobach infekcyjnych).Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.