Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Skleroterapia hemoroidów – Lublin

skleroterapia lublin

Guzki krwawnicze odbytu, inaczej nazywane hemoroidami, potrafią być bardzo dokuczliwe, jeżeli w ich obszarze występuje stan zapalny. Obecność hemoroidów w normalnych warunkach jest całkowicie naturalna. Występują one w kanałach odbytu i w stanie zdrowia są pokryte błoną śluzową. Inaczej jest jednak, gdy dochodzi do stanu zapalnego. Skleroterapia hemoroidów w Lublinie może okazać się niezbędna, gdy guzki krwawnicze samoczynnie nie oczyszczają się ze zgromadzonej w nich krwi. W takiej sytuacji ulegają one znacznemu uwypukleniu, co powoduje ból oraz duży dyskomfort dla pacjenta. 

Skleroterapia hemoroidów w Lublinie

Chorobę hemoroidalną można leczyć różnorodnymi sposobami, jednak nie w każdym przypadku wszystkie metody okazują się skuteczne. Sposób leczenia uzależniony jest ściśle od poziomu zaawansowania choroby. W początkowej w pełni wystarczająca może okazać się zmiana diety i trybu życia oraz wprowadzenie preparatów łagodzących ból i świąd. 

Zupełnie inaczej jest w przypadku bardziej zaawansowanego stadium, kiedy to konieczne jest wprowadzenie dodatkowych metod leczenia, które pozwalają na skuteczną eliminację dokuczliwego problemu w postaci bolących hemoroidów. Leczenie w Lublinie prowadzone jest przez najlepszych specjalistów Terpa, którzy w swojej dziedzinie doświadczenie zdobywali na przestrzeni długich lat praktyki. Dzięki temu świadczona pomoc stoi na najwyższym poziomie – wszystko to w trosce o dobro pacjentów. 

leczenie hemoroidów lublin

Skuteczne usuwanie hemoroidów - Lublin

Dobrze dobrane leczenie potrafi przynieść spektakularne efekty. Rezultat jest tym bardziej doceniany, im większy dyskomfort towarzyszył pacjentowi przed przeprowadzeniem zabiegu. Z pewnością wiele wiedzą o tym pacjenci zmagający się z problemem związanym z żylakami odbytu. Znaczne powiększenie się guzków krwawniczych skutkuje pojawieniem się bólu, który utrudnia codzienne funkcjonowanie. Pacjenci dotknięci tym problemem zmagają się z trudnościami dotyczącymi najprostszych czynności, takich jak chodzenie czy siadanie. W takiej sytuacji skleroterapia żylaków odbytu jest jak najbardziej wskazana. 

Po stwierdzeniu kwalifikacji do zabiegu przez lekarza można rozpocząć odpowiednie przygotowania. Zabieg leczenia hemoroidów w Lublinie jest małoinwazyjny i praktycznie bezbolesny dla pacjenta. Jest tak z uwagi na obszar wykonywania zabiegu, który jest w dużej mierze pozbawiony zakończeń nerwowych. Jedynym negatywnym odczuciem związanym ze skleroterapią hemoroidów w Lublinie może być niewielki dyskomfort, który jednak mija szybko po zakończeniu całego zabiegu. 

Jedną z naczelnych zalet skleroterapii w Lublinie jest możliwość powrotu do normalnego funkcjonowania bezpośrednio po zabiegu. Pacjent nie musi więc rezygnować z codziennych obowiązków, chcąc pozbyć się kłopotliwego problemu. Wystarczy odwiedzić zespół specjalistów Terpa, aby szybko przekonać się, jak skuteczny może być zabieg na stan zapalny hemoroidów. Leczenie w Lublinie prowadzimy dla wszystkich zainteresowanych pacjentów, którzy chcą skorzystać z pomocy. 

Stanisław Hetman – ZnanyLekarz.pl

 

Terminy wizyt:

Czwartek: 16.00 – 18.00

 

Koszt wizyty:

konsultacja chirurgiczna – 200 zł

usunięcie znamienia – jedno znamię – 500 zł

znamię dodatkowe – 350 zł

zdjęcie szwów – 40 zł

skleroterapia żylaków odbytu – 600 zł

 

Rejestracja wizyt:

501 018 138 Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.