Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

KONSULTACJE ONLINE

Konsultacja online umożliwia Państwu skorzystanie z porady specjalisty bez konieczności wychodzenia z domu. Sprawdź jak zarezerwować  konsultację online w dwóch krokach

0

501 018 138

Zarezerwuj termin kontaktując się z rejestracją Gabinetów Terpa

0

Opłać wizytę korzystając poniżej z systemu płatności online 

Jak skorzystać z konsultacji online?

Krok 1. Zarezerwuj wizytę u wybranego specjalisty kontaktując się z rejestracją Gabinetów Terpa:

tel. 501 018 138

 

Krok 2. Opłać zarezerwowaną konsultację online, korzystając z systemu płatności online

Wybierz specjalistę do którego wcześniej zarejestrowałeś się telefonicznie i opłać wizytę za pośrednictwem systemu płatności:

ZDJECIE STRONA GLOWNA ZESPOL TERPA
pasek_metod_2020_

Przebieg konsultacji

Pełna konsultacja online obejmuje:

  • wywiad, konsultację specjalisty oraz monitorowanie dotychczasowego leczenia (szczegółowy zakres konsultacji opisany jest w Regulaminie),
  • możliwość przesłania specjaliście wyników badań, zdjęć obrazujących dolegliwości (w przypadku dermatologa – wysypki lub innych zmian skórnych),
  • interpretację wyników oraz indywidualne zalecenia,
  • zalecenia lekarskie dotyczące postępowania leczniczego oraz stosowania zaleconych leków,
  • e-zwolnienia, e-recepty, e-skierowania.

Konsultacje online realizowane są na konkretną godzinę, tak samo jak w przypadku wizyty standardowej w gabinecie. Specjalista zastrzega sobie możliwość opóźnienia konsultacji – wynika to z faktu standardowej pracy w gabinecie. O ewentualnym opóźnieniu będą Państwo informowani przez asystentkę.

Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych specjalistów znajdują się w cenniku poniżej.

Untitled design

Konsultacje online realizowane są za pośrednictwem aplikacji: Skype, Viber, WhatsApp lub w postaci połączenia telefonicznego z rejestracją.

Prosimy o informację podczas rejestracji, z której aplikacji lub formy chcieliby Państwo skorzystać.

FAQ

Często zadawane pytania

Jak zapisać się na konsultację online?

Wybierz dogodny termin wizyty na portalu Znany Lekarz

 

lub skontaktuj się z naszą rejestracją:

tel. 501 018 138

Czy lekarz do mnie zadzwoni?

Tak. Godzinę konsultacji przesyłamy w wiadomości e-mail oraz SMS. Prosimy przed rozpoczęciem wizyty o zalogowanie się do wybranej aplikacji oraz przetestowanie głośnika/mikrofonu/kamery.

Jak długo trwa wizyta?

W zależności od specjalisty. Od 30 do 45 min.

Jak mogę przesłać wyniki badań lub zdjęcia?

Wyniki badań, które zostały zlecone wcześniej przez specjalistę znajdują się w naszym systemie. Wyniki badań, które wykonali Państwo poza naszym gabinetem prosimy przesłać na adres: gabinety@terpa.eu

Czy wizytę mogę zarezerwować tego samego dnia?

Tak. Jeżeli specjalista dysponuje wolnymi wizytami, konsultacja może odbyć się tego samego dnia. Potwierdzenie przelewu, które jest jednoznaczne z potwierdzeniem wizyty prosimy przesłać najpóźniej na godzinę przed planowaną wizytą.

Czy jeżeli nie posiadam żadnej z wymienionych aplikacji, mogę skorzystać z teleporady?

Tak, oczywiście. Prosimy o taką informacje podczas rejestracji.

Rejestracja wizyt

501 018 138

Udzielanie konsultacji oraz teleporad online jest możliwe oraz w pełni zgodne z prawem. Możliwość udzielania konsultacji za pośrednictwem systemów teleinformatycznych wprowadziła nowelizacja Ustawy o Zawodzie Lekarza z 2016 roku. Treść ustawy dostępna jest na stronie: Ustawa o zawodach lekarza i lekarza dentysty – Rozdział 1, Art. 2. pkt 1.Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.