Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pierwszy na Lubelszczyźnie Akredytowany Ośrodek Leczenia Otyłości

Szanowni Państwo,

Bardzo miło nam poinformować, że zostaliśmy pierwszym na Lubelszczyźnie Ośrodkiem z Akredytacją Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji i Akredytacji, tym samym znaleźliśmy się wśród 9 ośrodków w Polsce, które w sposób kompleksowy zajmują się leczeniem otyłości.

Program Certyfikacji i Akredytacji Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością został uznany przez Europejskie Towarzystwo Badań nad Otyłością (EASO) za Najlepszy Narodowy Program Szkoleniowy dla Specjalistów Zdrowia w Europie w 2018 r. (The Best National Training Programme for Health Professionals).  Co roku prestiżowe nagrody EASO przyznawane są z okazji Europejskiego Dnia Otyłości.

Otyłość jest chorobą przewlekłą wymagającą leczenia oraz podejścia wieloaspektowego. W naszym Ośrodku prowadzimy zorganizowany program leczenia otyłości – WAŻKA, który oparty jest o modyfikację flory jelitowej. Pacjenci pozostają pod stałą opieką specjalistów przez 6 miesięcy, korzystając z ponad 70 indywidualnych spotkań. Pracujemy w profesjonalnym zespole specjalistów, który składa się z lekarza, dietetyka, fizjoterapeuty, psychologa oraz trenera indywidualnego. Prowadzimy konsultacje pacjentów ze specjalistami endokrynologii oraz kardiologii. Celem programu Ważka jest redukcja i utrzymanie masy ciała poprzez wdrażanie zdrowych nawyków żywieniowych mających na celu modyfikację flory jelitowej, podejmowanie rozsądnej aktywności fizycznej z manipulacjami trzewnymi (fizjoterapia), dbanie o higienę psychiczną. Praca z każdym pacjentem ma charakter indywidualny. Nasz Ośrodek dostosowany jest do potrzeb osób z otyłością olbrzymią.

Problem nadwagi i otyłości dotyczy blisko 43% Polaków (dane GUS). Światowa Organizacja Zdrowia nadwagę i otyłość definiuje jako nieprawidłowe lub nadmierne gromadzenie się tkanki tłuszczowej, która stanowi zagrożenie dla naszego zdrowia oraz niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie organów wewnętrznych oraz całego organizmu. Przyczyn otyłości możemy doszukiwać się wśród czynników genetycznych, środowiskowych, psychologicznych oraz metabolicznych. Aby osiągnąć sukces niezbędna jest determinacja oraz świadomość, że jesteśmy gotowi na wprowadzenie zmian w podejściu do swojego zdrowia i stylu życia.

Jeśli jesteś gotowy podjąć walkę z nadwagą i otyłością Program Ważka jest własnie dla Ciebie. Będziemy towarzyszyć Ci na każdym etapie drogi po Twoje zdrowie.

 

 

 

 Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.