Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Szczególne zasady wizyt stacjonarnych

Szanowni Pacjenci,

Z uwagi na szczególne okoliczności oraz obecną sytuację epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz nas wszystkich zamieszczamy szczególne zasady przebywania w Gabinetach oraz Ośrodku Terpa przez najbliższe tygodnie (do odwołania).

 1. Prosimy o przybycie na wyznaczoną godzinę (nie wcześniej). O ewentualnych opóźnieniach będziemy Państwa informowali indywidualnie.
 2. W rejestracji przed wejściem do gabinetów może przebywać wyłącznie jeden pacjent. Obecnie Nasi Pacjenci zapisywani są na dłuższe wizyty, aby zapewnić Państwu wystarczającą ilość czasu na konsultację, natomiast nam czas na przygotowanie oraz dezynfekcję pomieszczeń.
 3. Prosimy, aby w rejestracji nie przebywały osoby towarzyszące oraz dzieci.
 4. Każdy Pacjent przed wejściem do gabinetu zostanie poproszony o szczegółowy wywiad z asystentką oraz obowiązkową higienę i dezynfekcję dłoni.
 5. Pacjentów z objawami przeziębienia i grypy prosimy o przełożenie wizyt. Informujemy, że uruchomiliśmy wizyty online oraz teleporady do wybranych specjalistów. Szczegóły znajdują się na stronie: terpa.eu/wizyty-online/
 6. Osoby przebywające w rejestracji prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości: 1-2 m.
 7. W przypadku podejrzenia infekcji prosimy o kontakt z CAŁODOBOWĄ INFOLINIĄ NFZ – 800 190 590.
 8. Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni wróciłeś z kraju, w którym występuje koronawirus i masz takie objawy, jak: gorączka, kaszel, duszności, lub miałeś kontakt z osobą, u której potwierdzono zakażenie:
  • bezzwłocznie powiadom telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną: nr tel: 81 532 97 05; ul. Uniwersytecka 12, 20-029 Lublin

  LUB

  • zgłoś się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.
   1. Lublin, Samodzielny Nr.1, ul. Staszica 16
   2. Lublin, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego, ul. Mieczysława Biernackiego 9

  Bezpłatna całodobowa infolinia NFZ: 800-190-590

 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o uszanowanie obecnych zasad, które wprowadziliśmy, aby zapewnić bezpieczeństwo Państwu oraz personelowi medycznemu. Wprowadzone regulacje są zgodne z zaleceniami WHO oraz Ministerstwa Zdrowia.Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.