Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Wniosek o wydanie kopii dokumentacji medycznej

Pobierz i wypełnij wniosek:

Wniosek o wydanie kopii dokumentacji medycznej

 

Ważne informacje – przeczytaj zanim złożysz wniosek

  • Wnioski o wydanie kopii dokumentacji medycznej przyjmowane są przez e-mail: gabinety@terpa.eu  lub bezpośrednio w Rejestracji.
  • Kopia dokumentacji medycznej zostanie przygotowana w ciągu 14 dni roboczych od daty złożenia wniosku.
  • Odbiór dokumentacji możliwy jest w Gabinetach Terpa przy  ul. Pogodnej 34 w Lublinie.
  • Kopia dokumentacji medycznej nie jest wysyłana pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres wskazany przez Pacjenta, z uwagi na brak możliwości weryfikacji tożsamość odbiorcy oraz zabezpieczenia poufności przesyłki.
  • Kopia dokumentacji medycznej wydana zostanie Pacjentowi, przedstawicielowi ustawowemu Pacjenta lub osobie upoważnionej na podstawie weryfikacji dokumentu tożsamości.
  • Osobą upoważnioną jest osoba legitymująca się upoważnieniem notarialnym lub osoba wskazana przez Pacjenta w oświadczeniu wypełnionym osobiście przez Pacjenta w Rejestracji bezpośredniej.
  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami, dotyczącymi ochrony danych osobowych i danych medycznych, inne rodzaje upoważnienia nie będą honorowane, z uwagi na brak możliwości weryfikacji ich autentyczności.
  • Za wydanie kopii dokumentacji medycznej nie jest pobierana opłata.

 

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji tel.: 501-018-138 • gabinety@terpa.euZgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.