Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Echo serca – Lublin

echo serca lublin

Echo serca przezklatkowe jest jednym z najbardziej spopularyzowanych badań diagnostycznych, które doskonale sprawdzają się we współczesnej kardiologii. Z pomocą dobrze wykonanego echo serca Lublin Terpa możliwe jest wykrycie wielu nieprawidłowości, co jest pierwszym krokiem do dalszego leczenia. Echo serca przezklatkowe pozwala specjaliście ocenić pracę serca w czasie rzeczywistym – jest ono więc wyjątkowo dokładne, zapewniając podgląd funkcjonowania mięśnia sercowego na bieżąco. Wszystkie nieprawidłowości mogą więc zostać odpowiednio wcześnie wykryte. 

Echo serca w Lublinie dostępne jest dla pacjentów w naszych specjalistycznych gabinetach Terpa, gdzie przeprowadzaniem badań zajmują się doświadczeni specjaliści. Echo serca przezklatkowe to jedna z najskuteczniejszych metod, jeśli chodzi o monitorowanie pracy serca. Jej wykorzystanie jest skutecznym narzędziem diagnostycznym, prowadzącym do wykrycia wielu nieprawidłowości o podłożu kardiologicznym. 

Echokardiografia Lublin - wykrywane schorzenia

Echo serca w Lublinie to specjalistyczne badanie, pozwalające na zweryfikowanie, czy mięsień sercowy działa prawidłowo. To też bardzo wygodne narzędzie do sprawdzenia prawidłowości pracy zastawek serca, a także płynności przepływu krwi w obszarze przedsionków oraz komór serca. 

W ramach echokardiografii w Lublinie w zaciszu naszych gabinetów Terpa sprawdzamy również prawidłowość budowy serca. Pozwala to na wykrycie ewentualnych wad. Niezależnie od tego, czy są to wady wrodzone, czy może nabyte, echo serca przezklatkowe Lublin Terpa pozwala na ich identyfikację. Jest to pierwszy krok do dalszego postępowania medycznego. 

Manowski Patryk - podstrona

Echo serca w Lublinie - specjalistyczna opieka medyczna

Profilaktyka dotycząca pracy serca powinna być jednym z najważniejszych punktów, jeśli chodzi o dbanie o swoje zdrowie. Mięsień sercowy to najważniejszy mięsień w organizmie człowieka – troska o jego stan jest wyrazem troski o cały organizm. Ułatwiając ten proces, oferujemy pacjentom specjalistyczną echokardiografię w Lublinie. 

Rezerwacja wizyt

Patryk Manowski – ZnanyLekarz.pl

Terminy wizyt:

Środa: 15.00 – 18.00

Koszt wizyty:

wizyta kardiologiczna – 180 zł

ECHO serca – 180 zł 

wizyta oraz ECHO serca – 360 zł

konsultacja online – 180 zł

Rejestracja wizyt:

501 018 138 Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.